درباره بازسازی افراسیابی

درباره کارخانه بازسازی ظروف افراسیابی

ده سال پیش با یک کارگاه کوچک کار خود را آغاز کردیم، با تجهیزات ساده ای که داشتیم شروع به تعمیرات ساده ی ظروف کردیم. وقتی استقبال از کسب و کارمان زیاد شد، متوجه شدیم آدم های زیادی هستند که به دلایل مختلف دوست ندارند ظروفشان را کنار بگذارند.

کارگاه را مجهز کردیم، افراد حرفه ای استخدام کردیم، روز به روز کارمان وسیع تر شد، الان هم قابلیت بازسازی، نوسازی هر نوع ظرف مربوط به پخت و پز را داریم و اولین کارگاه در ایران هستیم که قابلیت بازسازی ظروف لعابی را نیز داریم. اعتبار ما اعتماد مشتری های قدیمی‌مان است. هنوز هم با دقت و وسواس گذشته کار می‌کنیم، چون برای ما با ارزش هستید.

درباره بازسازی ظروف تفلون افراسیابی غرب تهران

رسالت ما چیست؟

در کارخانه بازسازی ظروف تفلون افراسیابی، متعهد به احیای ظروف تفلون با کیفیت و بادوام هستیم. ماموریت ما بهبود استاندارد زندگی با ارائه محصولاتی زیبا و کاربردی است. ما با استفاده از فناوری های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت بالا، ظروف تفلون را به طور پایدار بازسازی می کنیم.

هر قطعه نه تنها نماد تعهد ما به کیفیت است، بلکه نشان دهنده احترام ما به محیط زیست و منابع طبیعی است. ترمیم ظروف تفلون در افراسیابی تلفیقی از هنر، دانش فنی و مسئولیت پذیری است. ما به این رسالت افتخار می کنیم و از شما دعوت می کنیم ما را در این مسیر همراهی کنید.

سفارش سریع بازسازی ظروف

اطلاعات خود را وارد نمایید، تا سریعا سفارش شما ثبت شود.

عکس پاپ بازسازی ظروف